Yaklaşık 2 milyon adayın girdiği 2014 Yüksek Öğrenime Geçiş (YGS) sınavı bitti. YGS 2014 ilk yorumlar sınavın ortalama ve kolay bir sınav olduğu yönünde. YGS Matematik ve YGS Türkçe sınavlarında zorlananlar olmuş. Şimdi YGS 2014 ile ilgili ilk yorumlara bakalım. Siz de yorum yaparak katkıda bulunun lütfen ki diğer adaylar da kendi durumlarını sizinkiyle karşılaştırsın. İşte İlk yorumlar:

YGS 2014 nasıldı yorumlar değerlendirmeler

Matematik Nasıldı, Kolay mıydı yoksa Zor muydu? İşte Matematik Yorumları:

-"Matematik sınavı kolay değildi ama çok zor olduğu söylenemez". (Fatih Hayranoğlu)

-"matematiğin zor diğer kısımların kolay olduğu sınavdı". (@yatagants, ekşi sözlük)

Genel olarak YGS 2014 nasıldı?

-"kolay soruları olan sınavdır". (bloody crescent, uludağ sözlük)

-"dehşet kolay olan sınavıdır süre yetmemiştir o ayrı. ve millet lys zor olacak. bu sınavın kolay olacağını söylemiştim". (gri soluyan adam, uludağ sözlük)

-"kolaydı özellikle türkçe. dil bilgisi bile yok denecek kadar azdı". (hüzünpirensesi, itüsözlük)

-"matematiği acayip kolay olan sınavdı. bu kadar kolay yapılması ayıp. türkçe ve sosyal ise pek kolay değildi ama, zorladı çok fazla." (tamoo, ekşisözlük)

-"matematiğin orta, fenin zor, türkçeninse inanılmaz kolay olduğu sınavdır. fende kimya, matematikte ise kararsızlık bırakıcı sorular yordu." (rot fisch, ekşi sözlük)

-"en zor matematik'e sahip sınavdı gereksiz yere kasılmış,gereksiz yere işlem kalabalıklığı isteyen sorular vardı,zannımca puanlar düşecek , o yüzden puanlar yanıltmasın sıralama çok önemli.diğer bölümler standart ölçüde." (klavye kahramanı, ekşisözlük)

ADAYLARA NOTUMUZ: ARKADAŞLAR SİZLERİN SINAVI NASIL GEÇTİYSE YORUM KISMINA YAZARAK DİĞER ADAYLARIN DURUMUNU GÖREBİLİRİZ, HADİ HERKES SINAVININ NASIL GEÇTİĞİNİ YAZSIN.. HERKESE BAŞARILAR, ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN.. AMİN!

Anahtar Kelimeler: haber, 2014 YGS kolaydı, 2014 YSG Türkçe nasıldı, bu sene YGS nasıldı, YGS 2014 Fizik soruları yorumlar, YGS 2014 Fizik zormuydu, YGS 2014 Kimya kolaymı zormu, YGS 2014 matematik eleştiriler, YGS 2014 matematik soruları yorumlar, YGS 2014 nasıldı, YGS 2014 Tarih nasıldı, YGS 2014 Tarih yorumlar, YGS 2014 Türkçe yorumlar, YGS Kimya soruları yorumlar, YSG 2014 Fizik nasıldı, YSG 2014 matematik kolay mıydı, YSG 2014 matematik zor muydu, YSG 2014 Türkçe zor muydu