Geçtiğimiz günlerde Facebook şirketinin anlık mesajlasşma programı WhatsApp'ı satın aldığını duyurmasıyla birlikte birçok kişinin aklına şu soru geldi. Whatsapp uygulaması artık parayla mı satılacak? Bununla ilgili facebook'tan açıklama gelmedi henüz. Ama bugünlerde ortalıkta dolaşan bir mesaj var ve mesajda, bu mesajı 10 kişiye gönderirseniz sizin için whatsapp ücretsiz kalacak deniyor. Bu doğru mudur? İşte cevap:

WHATSAPP ÜCRETLİ OLACAK MESAJI ŞÖYLE: Cumartesi sabah itibari ile whatsapp ücretli olacak. En az 10 kişiye bu mesajı gönderirseniz logonuz mavi olacak ve ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz. Aksi halde Whatsapp 0,01€ mesaj olacak.

Böyle bir mesaj alırsanız mesajı okumadan direk siliniz, çünkü bu tür mesajların telefon virüsü olabileceği söyleniyor. Ayrıca Facebook, Whatsapp'ın ücretli olacağına dair herhangi bir açıklama yapmadı. Whatsapp ile ilgili haberleri sadece resmi sitesinden takip etmeliyiz. Zaten önemli bir değişiklik olacağı zaman whatsapp server mesajı olarak bizi bilgilendirmektedir.

Anahtar Kelimeler: teknoloji, vatsapp paralımı olacak, vatsapp ücretlimi olacak, whatsapp kim satın aldı, whatsapp kim yaptı, whatsapp kimin, whatsapp nasıl indirilir, whatsapp nasıl kullanılır, whatsapp nedir kısaca, whatsapp ücreti ne kadar, whatsapp virüsü nedir