Show TV'de yepyeni bir komedi dizisi (sitcom) başlıyor. Dizide, uzaya giden bir grup türk subay ve mürettabatın başından geçenleri komik bir şekilde sunulacak. Seyircilere kahkaha tufanı yaşatacak olan Türk'ün Uzayla İmtihanı 21 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00'da olmak üzere her çarşamba Show TV ekranlarında olacak. Dizinin oyuncularıyla alakalı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz:

Dizinin Senaristi ve Yönetmeni: Tayfun Güyener. General Ziya rolünde Peker Açıkalın. Binbaşı Fath Yıldırım rolünde Ufuk Özkan. Namık rolünde Ünal Yeter. Halkla ilişkiler subayı Tuğçe Şen rolünde Ayşe Melike Çerçi. Housekeeping Subayı Naziye rolünde Bala Atabek. Alev rolünde Özge Ulusoy olacak. fragman aşağıdan izleyebilirsiniz:

Anahtar Kelimeler: dizi-film, binbaşı fatih yıldırım kim oynuyor, general ziya kim oynuyor, hababam uzay dizisi, türkün uzayla imtihanı dizisi ne anlatıyor, türkün uzayla imtihanı en son bölüm izle, türkün uzayla imtihanı fragmanı izle, türkün uzayla imtihanı general ziya, türkün uzayla imtihanı kimler oynuyor, türkün uzayla imtihanı konusu nedir, türkün uzayla imtihanı oyuncu kadrosu, türkün uzayla imtihanı oyuncular, türkün uzayla imtihanı yönetmeni kimdir