CEBİT uluslararası bilişim teknolojileri fuarı ziyaretçisine kapılarını açmış bulunmaktadır. Yeri: İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo Fuar. Ziyaret Tarihleri: 24 Ekim 2013 Perşembe - 27 Ekim 2013 Pazar. Fuar Ziyaret Saatleri : 10.30 - 19.00 olarak açıklandı. CEBİT demek Almanca'da "Centrum für Büro und Informationstechnik"(Ofis ve Bilgi Teknolojileri Merkezi) kısaltmasıdır. Cebit nedir, Cebit fuar tarihçesi ile cebit fuarına nasıl gidilir konuları dair bilgileri öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

CeBIT, evler ve çalışma ortamları için digital bilişim ve telekomünikasyon çözümlerini sergileyen dünyanın en büyük ticari fuarı. Fuarın hedef grubu sektörden kullanıcılar, toptan/perakende satış sektörü, profesyoneller, bankalar, servis sektörü, devlet kurumları, bilim ve teknoloji tutkunu olan tüm kullanıcılar. CeBIT, günümüz sektör trendleri, şebekeler ve üretim sunumları hakkında bilgileri karşılaştırmalı görmek için uluslararası bir ortam sunuyor.

1986 yılından beri her sene baharda Deutsche Messe AG, CeBIT'i Hannover'de düzenliyor. Yaklaşık 70 ülkeden 4.300 firma katılıyor. 2009 yılında düzenlenen CeBIT fuarını tüm dünyadan yaklaşık 400.000 ziyaretçi gezdi.

NASIL GİDİLİR?
BOSTANCI: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY - Metro ile CNR EXPO
KADIKÖY: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY - Metro ile CNR EXPO
İETT ile MECİDİYEKÖY - Metrobüs ile YENİBOSNA-Metro ile CNR EXPO
MECİDİYEKÖY: İETT ile AKSARAY - Metro ile CNR EXPO
EMİNÖNÜ: Tramvay ile AKSARAY - Metro ile CNR EXPO
TAKSİM: İETT ile AKSARAY - Metro ile CNR EXPO
AKSARAY: Metro ile CNR EXPO
KABATAŞ: Tramvay ile AKSARAY - Metro ile CNR EXPO
ATATÜRK HAVALİMANI: Metro ile CNR EXPO


Haritayı Daha Büyük GörüntüleAnahtar Kelimeler: haber, cebit 2013 ne zaman, cebit 2014 ne zaman, cebit açılımı nedir, cebit anlamı nedir, cebit fuarı nerde, cebit fuarına otobüsle nasıl gidilir, cebit harita, cebit iett otobüsü, cebit manası nedir, cebit nasıl gidilir, cebit nasıl ulaşılır, cebit ne demektir, cebit nedir, cebit nerededir, CNR expo fuar tarihleri 2014, CNR expo haritası, CNR expo nasıl gidilir, CNR expo nerededir