Facebook hesabını kalıcı olarak, bir daha dönmemek üzere en hızlıca silmenin bir yolu vardır artık. Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra Aşağıdaki facebook linkine tıklayın ve gelen pencereye onay vererek hesabınızı kolayca silin. İşlem kesinlikle geri alınamaz, o yüzden kararlıysanız bu işlemi yapın yoksa bir daha düşünün. Buyurun hesabınızı silecek facebook bağlantısı:

https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Yukarıdaki bu linke tıkladığınız zaman çıkacak olan uyarı şöyle:

Bir daha Facebook’u kullanmayacağınızı düşünüyorsanız ve hesabınızın silinmesini istiyorsanız, bunu sizin için halledebiliriz. Fakat bu işlemden sonra hesabınızın tekrar etkinleştirilemeyeceğini, ayrıca eklediğiniz bilgi veya içeriklere erişemeyeceğinizi hatırlatırız. Hesabınızı silmek istiyorsanız, "Gönder" düğmesine tıklayın.

Anahtar Kelimeler: İnternet, face hesap sil kaldır tek link, facebook hesabı kalıcı nasıl silinir, facebook hesabını hemen sil, facebook hesabını kalıcı olarak silmek, facebook hesabını kalıcı olarak silmek için link, facebook hesap kapatmak kolay, facebook hesap silmek en çabuk yöntem, facebook hesap silmek en kolay yöntem, facebook hesap silmek linki, facebook hesap silmenin en kolay yolu, facebook kalıcı hesap silme linki