Bu web sitesine erişmeden ya da siteyi kullanmadan önce lütfen Kullanım Şartları'nı dikkatlice okuyup gözden geçiriniz. Bu siteye erişerek ya da bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartları'nı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Eğer Kullanım Şartları'nı kabul etmiyorsanız bu siteye erişemez veya bu siteyi kullanamazsınız. Site Sahibi bu Kullanım Şartları'nda zaman zaman değişiklikler yapabilir. Değişiklikler web sitesinde yayınlandığı andan itibaren geçerli olacağından bu Kullanım Şartları'nı düzenli olarak kontrol etmelisiniz.

Web Sitesinin Kullanımı

Bu sitedeki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu web sitesi içerisindeki bilgilere erişmeniz ve kullanmanız Kullanım Şartları'na tabidir. Bu siteye erişerek ve bu siteyi kullanarak Kullanım Şartları'nı koşulsuz olarak kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesine erişirken ve onu kullanırken her zaman yasalara uygun hareket edeceğinizi, web sitesine zarar veren, ona erişimi engelleyen, çalışmasını kesintiye uğratan veya bozan veya diğer kullanıcıların siteyi kullanmalarını ve ondan faydalanmalarını engelleyen herhangi bir şey yapmamayı taahhüt ettiğinizi, bu taahhüdünüzün ihlali sebebi ile Site Sahibi'nin sorumlu tutulamayacağını, tutulması durumunda ihlalde bulunana tamamen rücu hakkı bulunduğunu kabul ediyorsunuz.

Üçüncü Şahıs Web siteleri ve Bağlantılar

Bu web sitesi, üzerinde kontrolümüz olmayan üçüncü şahıslara ait sitelere bağlantılar ya da referanslar içerebilir. Bu tür bağlantılar sadece erişim kolaylığı için sağlanmıştır. Benzer şekilde, bu web sitesine Site Sahibi'nin kontrolü altında olmayan üçüncü şahıs sitelerinde bulunan bağlantılardan erişilebilir. Site Sahibi bu sitelerde yer alan bilgilerin doğruluğu, geçerliliği veya eksiksizliği veya Türk mevzuatına uygunluğu ile ilgili herhangi bir garanti vermez veya bunu ifade etmez ve bu içerik veya bilgilerden doğabilecek zararlar veya yaralanmalar için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Herhangi bir üçüncü şahıs bağlantısının bulunması, Site Sahibi'nin onayını veya tavsiyesini belirtmez.

Kullanıcı tarafından yazılan yorumlar

Kullanıcıların, website içindeki yazılara yorum yapmaları serbesttir. Bununla birlikte yazılan yorumlar, yorum sahibi kullanıcı mesuliyeti altında olup, her türlü yasal durumlarda website sahibi değil, yorum sahibi muhatap alınacaktır.