Joker Yapım tarafından Hafta İçi hergün Show tv'de yayınlanan Gelin Evi adlı yarışma programı saat 14:00'de başlayıp, 15:30'da bitmektedir. Yeni evlenen beş gelin her gün birbirine misafir olup, çeyizlerini tanıtıp,düğün videolarını izleyecekler. Gelin Evi programında 5 gelin yer alıyor ve her gün birbirlerinin evine konuk oluyorlar.
Gelin Evinde çeyizlerden tutun da,kıyafetler ve misafir ağırlamanıza kadar her şey gün yüzüne çıkıyor.Gelinler bununla da kalmayıp mutfaktaki becerileri,evinin dekoru ve moda anlayışı ile bu programda yarışmaktadır. Kazanan yeni geline ise ödül olarak 5 tam altın ve 5 bilezik verilmektedir.
Gelin Evi programına başvurmak için Showtv.com.tr adresine girebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: çeyiz evi, gelin evi başvuru için tıklayın, gelin evi başvuru koşulları, gelin evi dekorasyonu, gelin evi facebook, gelin evi hangi kanalda, gelin evi ınstagram, gelin evi izle, gelin evi kaçta başlıyor, gelin evi konusu ne, gelin evi nasıl döşenir, gelin evi ödülü ne, gelin evi show tv, gelin evi yarışma detayları, gelin evi yarışma şartları, gelin evi yarışmacıları, gelin evi yarışmacıları kim, gelin evine başvurmak istiyorum, show tv yarışma programları, yei gelin evleri