seni seviyorum adamım21 Kasım 2014 tarihinde vizyona girecek olan romantik komedi türünde bir film olan Seni Seviyorum Adamım T.C Kültür Bakanlığı desteğiyle ve VTR Production yapımcılığında çekildi. Özellikle manzaralı sahneleriyle dikkat çeken filmin nerede çekildiği, konusunun ne olduğu ve hangi oyuncuların filmin kadrosunda yer aldığı yazımız:

Film Nerede Çekildi

Çekimler Kıbrıs'ta ve İstanbul'da gerçekleştirildi.

Filmin Konusu Nedir?

Berk Ataman adlı müzik şirketi sahibi bir adam artık herşeyden sıkılmış ve bu sıkıntısını üzerinden atmak için Kıbrıs'ta bir sahil kasabasına taşınmıştır. Gönül ilişkilerinden de bıktıuğı için bu konuda da on üç yıldır dikiş tutturamamıştır.

Berk teknesiyle evi arasında mekik dokurken Ezel adlı bir kız ile tanışır. Ezel ile kaynaşan Berk, kızın hakkında çok önemli bir haber alır ve ikileme düşer. Berk, Ezel ile olan ilişkisini gözden geçirecektir.

Oyuncular:

Gizem Karaca (Ezel) ve Barış Kılıç (Berk), Asuman Dabak, Ayşen Gruda, Serhat Özcan, Orçun Kaptan, Yıldız Kültür yapımda yer alan başlıca oyuncular.

Yönetmen ve Senaryo

Biray Dalkıran yönetmenliği üstlenmiştir. Gökhan Horzum ve Gül Abus Semerci ise senaryo yazarlarıdır. Yapımcılar ise Galip Gültekin ve Berk Sağlık.

Seni Seviyorum Adamım Fragman

Anahtar Kelimeler: soru, seni seviyorum adamım fragmanı izle, seni seviyorum adamım hangi sinemalarda, seni seviyorum adamım konusu nedir, seni seviyorum adamım müzikleri, seni seviyorum adamım nerede çekildi, seni seviyorum adamım oyuncu kadrosu