Ünlü Yönetmen Ferzan Özpetek'in İtalya'da çektiği yeni filmi "Şahane Misafir" 6 Nisan 2012 tarihinde, İtalyanca aslından alt yazılı ve türkçe dublajlı olmak üzere ülkemizde gösterime girecek. Ünlü komedyen Cem Yılmaz da filmde bir hayaleti canlandıracak. Filmin fragmanını, oyuncu kadrosunu, konusunu ve filme dair diğer bilgileri aşağıdan görebilirsiniz:

Filmin kahramanı genç Pietro oldukça duygusal ve biraz da çekingen biridir. Aktör olmak amacıyla Sicilya'dan Roma'ya gelmiştir. Burada kuzeni Maria ile kalmaya başlar. Maria avukatlık eğitimi almıştır ve yoğun bir duygusal yaşam sürmektedir.

Pietro, Maria ile aynı dairede daha fazla kalamayacağını anlayınca bir başka daireye yerleşir. Burada ise dairenin esrarengiz konuklarıyla kalmak zorunda kalacaktır.

Bu esrarengiz konukları ilk önceleri pek sevmese de genç Pietro zamanla buna alışacaktır. Filmin oyuncu kadrosu:

Elio Germano (Pietro), Paola Minaccioni (Maria), Beppe Fiorello(Filippo Vemi), Margherita Buy (Lea Mami) Bianca Nappi (Mina), Massimiliano Gallo (Dottor Cuccurullo)

Ünlü komedyen Cem Yılmaz da bu filmde bir hayaleti canlandırıyor.

FRAGMAN:

Anahtar Kelimeler: dizi-film, magnifica presenza cem yılmaz, magnifica presenza fragman izle, magnifica presenza oyuncu kadrosu, magnifica presenza trailer izle, magnifica presenza yönetmen, şahane misafir cem yılmaz rolü, şahane misafir filmi konusu nedir, şahane misafir filmi oyuncu kadrosu, şahane misafir fragman izle, şahane misafir hangi sinemalarda, şahane misafir müzikleri, şahane misafir senaryo kime ait, şahane misafir trailer izle, şahane misafir yönetmeni kimdir