Şahan Gökbakar'ın Türkiye'ye sunduğu efsane karakter Recep İvedik serinin dördüncü filmiyle yakında sinemalarda olacak. Recep İvedik bu kez Afrika'da bir Safari'ye katılacağı söyleniyor. Şahan Gökbakar'ın söylemine göre Serinin dördüncü filminde Hülya Avşar ve Yavuz Bingöl'ün de yer alma ihtimali söz konusu. Filmin yönetmeni ve yapımcısı yine Faruk Aksoy olacak. Aşağıda Recep İvedik 4 hakkında kısa bir fragman izleyebilirsiniz:

Recep ivedik alt-orta sınıfa mensup genç- orta yaşlı klasik Türk sokak erkeğinin bir parodisidir. Son bir bilgi, recep ivedik sinema filminin ilk üç serisi yaklaşık 10 milyon sinema seyircisi hasılatıyla Türkiye'de tüm zamanların en çok izlenen seri filmi olmuştur.

Anahtar Kelimeler: dizi-film, soru, recep ivedik 4 fragman izle, recep ivedik 4 gösterim tarihi, recep ivedik 4 internet sitesi, recep ivedik 4 kimler oynuyor, recep ivedik 4 movie, recep ivedik 4 ne zaman çıkıyor, recep ivedik 4 ne zaman gösterimde, recep ivedik 4 oyuncu kadrosu, recep ivedik 4 trailer izle, recep ivedik 4 yönetmeni kimdir, recep ivedik filmi hangi sinemalarda, recep ivedik kimdir, recep ivedik kimin fikridir, recep ivedik kimin taklididir, recep ivedik taklitleri