Bu Tarz Benim jürisi Nur Yerlitaş, 11 Aralık 1960 tarihinde İstanbul Vefa’da doğmuş bir modacıdır. Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Sibel Can, Petek Dinçöz ve Seda Sayan gibi sanatçıların elbiselerinin birçoğunu kendisi tasarlamaktadır. Nur Yerlitaş, bir dikiş atölyesine sahip olup kendisini de " dikişçi" olarak ifade etmektedir. Modaclığa 1980 yılında başlamıştır.

İlk olarak mesleğine 1980 yıllarında Paris’ten, Milano’dan valiz içinde getirdiği kıyafetleri satarak başladığını belirtmiştir. 2007 yılından itibaren tv'de jüri üyeliği yapmaktadır.

İlk olarak Show TV‘de Şebnem Dönmez‘in sunuculuğunu yaptığı “Bak Kim Dans Ediyor”, 2010 yılında Show TV’de yayına giren “Yemekteyiz” , 2011 yılında Show TV’de yayınlanan “Bugün Ne Giysem” ve 2014 yılında "Bu tarz benim" adlı yarışmada jüri üyeliği yapmaya devam etmektedir.

2011 yılında; Demet Akalın‘ın ‘Türkan‘ klibinde Türkan Şoray‘ı canlandırdı. Bugüne kadar hiç evlenmemiş olan Nur Yerlitaş Nişantaş'da ikamet etmekte olup Milano kentinde de yüksek tavanlı bir daireye sahiptir.

Anahtar Kelimeler: kim kimdir, modacı nur yerlitaş, nur yerlitaş ailesi, nur yerlitaş asıl mesleği, nur yerlitaş burcu ne, nur yerlitaş çocuğu var mı, nur yerlitaş demet akalın, nur yerlitaş evli mi, nur yerlitaş haberleri, nur yerlitaş hayatı kısaca, nur yerlitaş ıvana sert, nur yerlitaş kaç yaşında, nur yerlitaş kim, nur yerlitaş mal varlığı, nur yerlitaş modaevi, nur yerlitaş nereli, nur yerlitaş özel hayatı, nur yerlitaş seda sayan, nur yerlitaş türkan, nur yerlitaş ünlü sanatçılar, nur yerlitaş vikipedi, nur yerlitaşajda pekkan