Survivor Gönüllüler ve Ünlüler 2012 yarışmasında Ünlüler ekibindeki en güçlü aday olarak öne çıkan Nihat Alptuğ Altınkaya 1979 yılında Karabük'te doğmuştur. Aslen Rizeli olan ve İstanbul'da yaşayan Nihat Alptuğ, Foto-modellikle başladığı kariyerinde sinema, dizi ve reklam oyunculuğuna devam etmiştir. Yaprak dökümü ve Dudaktan Kalbe gibi önemli dizilerde ve bazı filmlerde rol almıştır.

Oynadığı Diğer Diziler ise şunlardır: Pusu Kurtlar Vadisi Pusu, Binbir Gece, Menekşe Ve Halil, Yaprak Dökümü, Dudaktan Kalbe, Kahramanlar. 2012 survivor'a katılarak başka bir kulvara geçmiştir.

Alp Kırşan Kimdir?

Alp Kırşan (d. 3 Kasım 1979, Levent), Türk manken, dizi ve sinema oyuncusu.

Cihan Ünal’ın evli kızı Irmak Ünal, oyuncu Damla Debre ve Buzda Dans yarışmasındaki partneri Julia Novikov’la medyatik-platonik ilişkiler yaşadı. 2000’de Best Model of Turkey yarışmasında 1. ve Best Model of World yarışmasında 3. oldu.

Mankenlik yaptı. 2007’de Yasemin Yalçın Tiyatrosu’nda Oyunun Oyunu oyunuyla profesyonel oldu. İlk kez Sabah Şekerleri programında sunucu olarak, Özlem Yıldız’ın partneri olarak kamera karşısına geçti. Ayrıca kendini Jim Carrey'e benzetmesiylede tanınır. Ayrıca 2011'de yayınlanan Yok Böyle Dans adlı yarışmada yarıştı.

Anahtar Kelimeler: kim kimdir, alp kırşan hayatı özet, alp kırşan kaç yaşında, alp kırşan kimdir kısaca, alp kırşan nerelidir, alp kırşan oynadığı filmler, nihat alptuğ altınkaya hayatı özet, nihat alptuğ altınkaya kimdir kısaca, nihat alptuğ altınkaya kimle evlendi, nihat alptuğ nerelidir, survivor asena kimdir, survivor en son bölüm izle, survivor gönüllüler anıl kimdir, survivor gönüllüler hasan abi kimdir, survivor kamera arkası izle, survivor yarışmacıları kısaca tanıyalım, survivordaki nihat kimdir