Genel yayın yönetmenliğini Eren Erdem'in yaptığı Karşı Gazetesi, 9 şubat 2014 itibarıyla yayın hayatına başladı. Gezi Olaylarında muhalifliğiyle öne çıkan tiyatrocu Levent Üzümcü ve antikapitalist müslümanların başı İhsan Eliaçık yazar olarak gazetede çalışacak bazı isimler. Karşı gazetesi yayınlanır yayınlanmaz cemaat desteğiyle açıldığı dedikoduları çıktı. İşte Karşı gazetesinin bazı yazarları:

EREN ERDEM KİMDİR?
Fatih'te doğdu. Yaklaşık 15 yıllık eğitim ve mücadele süreci ile birlikte 2008 yılı ile birlikte yaptığı araştırmaları kitap haline getirdi. İran’ın ve özellikle 3.dünya ülkeleri ezilenlerinin önemli bir simgesine dönüşen Dr. Ali Şeriati’nin ilk olarak dile getirdiği “Abdestli Kapitalizm” kavramını kitaplaştırdı. Ve toplam 7 kitap yazdı.

İHSAN ELİAÇIK KİMDİR?
Yazar ve Düşünür. 23 Aralık 1961’de Kayseri’de doğdu. Kayseri ve Kırşehir’deki değişik okullarda ilk, orta ve lise öğrenimi tamamladı (1980). Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde okudu (1985-1990). İlahiyat Fakültesi’nden ayrılarak bağımsız yazarlık hayatına başladı. Kitapları İnşa Yayınlarından çıkıyor. Şu ana kadar 20 kitabı yayınlandı. Evli ve beş çocuk babası. Arapça ve İngilizce biliyor, İstanbul’da yaşıyor.

LEVENT ÜZÜMCÜ KİMDİR?
6 Temmuz 1972 tarihinde doğmuş tiyatrocu, sinema ve dizi oyuncusudur. Atv'de yayınlanmış olan Avrupa Yakası adlı dizide Cem karaktarini canlandırmıştır.
Ayrıca haftanın 3 günü Türkmax'ta yayınlanan Akıl Şampiyonu adlı yarışmayı sundu. Ada ve Batu Üzümcü'nün babası olan Levent Üzümcü, psikolojik danışman Ebru Tuay Üzümcü ile evlidir. Gezi Olaylarındaki muhalifliğiyle öne çıktı..

ABDÜLLATİF ŞENER KİMDİR?
Abdüllatif Şener (d. 1954, Yıldızeli, Sivas, Türkiye), Türk siyasetçi, akademisyen, eski TBMM milletvekili, eski başbakan yardımcısı, eski maliye bakanı ve Türkiye Partisi'nin kurucusudur. 59. Hükümet ve 58. Hükümet Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı, öncesinde 54. Hükümet Maliye Bakanı, TBMM 19. Dönem ve 20. Dönem Refah Partisi, 21. Dönem Fazilet Partisi, 22. Dönem AKP Sivas milletvekilidir.

Anahtar Kelimeler: haber, eren erdem kimdir kısaca, eren erdem nerelidir, ihsan eliaçık kimdir kısaca, ihsan eliaçık mesleği nedir, ihsan eliaçık nerelidir, karşı cemaat gazetesi mi, karşı gazetesi görüşleri, karşı gazetesi kaç para, karşı gazetesi kimindir, karşı gazetesi kimlerin, karşı gazetesi nasıl bir gazete, karşı gazetesi sahibi kimdir, karşı gazetesi yazarları, karşı gazetesi yazarları oku, levent üzümcü nerelidir