Bilgisayarım bir wifi ağına bağlı ama internet şifresini göremiyorum veya Windows XP, Vista ya da Windows 7 işletim sistemi kurulu bir bilgisayarda wifi şifresi nereden alınabilir diyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek XP, Vista veya Windows 7 olan bilgisayarlardaki kablosuz internet ağı wi-fi şifresini öğrenebilirsin. wifi şifresini öğrenme yolları:

Eğer Bilgisayarınız XP işletim sistemi varsa.

WiFi Şifresini bulmak öğrenmek ve almak için şöyle yapıyoruz.

1. Başlat Menüsü -> Çalıştır'a girip CMD yazıp komut satırına giriyoruz.

2. Komut satırına ipconfig yazıyoruz.

3.Gelen yazılardan "Varsayılan ağ geçidi" yanındaki IP numarasını internet sayfası açar gibi internet tarayacısının adres çubuğuna kopyalyoruz.

4. çıkan sayfada şifre ve kullanıcı adı yerlerine "admin" kelimesini giriyoruz.

5.gelen modem konfigarsyon sayfasına güvenlik sekmesinden şifreyi buluyoruz.

Vista ve windows 7 işletim sistemleri için daha kolay:

Ağ ve paylaşım merkezi => Kablosuz ağları yönet => Ağın adı hangisiyse sağ tıklıyoruz --> özellikler => Güvenlik => Karakterleri göstere tiklıyoruz.

İşte bu kadar! Yararlı olduysa lütfen yorum yapınız ki diğer arkadaşlar da işe yaradığına inanıp onlarda bu işlemi gerçekleştirsin. Eğer yazılanları anlamadıysanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

YAZIYI BEĞENDİYSENİZ FACEBOOK SAYFAMI DA BEĞENİR MİSİNİZ?

Anahtar Kelimeler: teknoloji, internet şifresini nasıl bulabilirim, kablosuz internet şifresini kırmak, vista wifi şifresi öğrenme, wifi şifresi kırmak ücretsiz, wifi şifresini nasıl öğrenebilirim, win 7 wifi şifresini nasıl öğrenebilirim, windows 7 wifi şifresi öğrenme, xp internet şifresini öğrenme, xp kablosuz ağ şifresi öğrenmek, xp kablosuz ağ şifresini almak, xp wifi şifresi almak, xp wifi şifresi öğrenme