google inboxGoogle'ın iddialı bir şekilde duyurduğu Inbox nedir, Google Inbox ne işe yarayacak, Google Inbox nasıl kullanılır, Google Inbox davetiyesi nereden alınır, Google Inbox tutar mı? Google Inbox hizmeti ne zaman başlayacak, Google Inbox'a kayıt nasıl olunur, Google Inbox hangi platformlarda işleyecek, ücretsiz mi? İşte cevaplar:

"Sizin için çalışan bir Gelen Kutusu" mottosuyla ortaya çıkarılan Google Inbox, geliştiricilerine sorarsanız bir e-mail uygulamasından daha fazlası. İlk başta davetiye sistemiyle işleyecek proje Chrome'da, Android telefonlarda ve Iphone'larda çalışacak. Uzmanlara göre Google Inbox; bir e-mail uygulaması fakat daha akıllısı.

Google'ın resmi kanalında Inbox anlatılırken özetle şöyle deniyor:

"Mailler en başta haberleşme aracıyken şuan çok daha fazlası. Önemli bilgileriniz mail kutunuz içinde kaybolup gidiyor. Mail kutumuzla başa çıkmak hepimiz için bir angarya oldu. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız Inbox tam size göre". (Resmi Kaynak)

Google Inbox, pazarlama stratejisi olarak ilk etapta davetiye sistemiyle çalışacak. Şuan kimsede davetiye olmadığı için davetiye edinmek için şu adrese bir mail atmak gerekiyor: inbox@google.com

GOOGLE INBOX TANITIM VİDEOSU İZLE:

Google mühendisleri, Google Inbox'un Gmail'den farklı bir sistem olduğunu, kullandığımız zaman göreceğimizi söylüyor ve ekleme yapıyorlar: "Gmail kapanmayacak, kullanmaya devam edebileceksiniz".

Özetlemek gerekirse Google Inbox, mailleri akıllı biçimde gruplama, önemli mailleri öne çıkarma, hatırlatıcı, arama ve erteleme özelliklerine sahip bir e-mail aplikasyonu olacağa benzer. Tutup tutmayacağı ise tam bir muamma, özellikle de tarihe gömülen Google Wave faciasından sonra!

Anahtar Kelimeler: teknoloji, google inbox gmailden farkı nedir, google inbox ile ne yapılır, google inbox nasıl kullanılır, google inbox ne demektir, google inbox ne işe yarar, google inbox nedir, google inbox özellikleri nelerdir, google inbox vs gmail, inbox davetiyesi