Galatasaray'ın anlaşmaya vardığı ve 16 ocak'ta İstanbul'a geleceği haber ajanslarına düşen futbolcu Alex Telles 1992 doğumlu bir sol bektir. Memleketi Brezilya olan genç oyuncunun boy uzunluğu 1.82m'dir. Şu an Geremio takımında oynamajtadır. Daha önceki takımı ise Juventude idi. Tam adı Alex Nicolao Telles'tir. Geremio ile 32 maça çıktı ve 1 golü var. Alex Telles hakkında Fenerbahçeli Baroni ve Alex De Souza şöyle demiştir:

"O 2012-13 ve 2013-14 sezonunun en iyi Brezilyalı sol beki. (Alexsandro de Souza)

“Haberleri takip ediyorum ama inanamıyorum. Alex, Brezilya'nın en iyi sol beki. Ben onun Real Madrid ya da Barcelona gibi iki dünya devinden birine transfer olacağını bekliyordum. Eğer Galatasaray'a imza atarsa çok şaşırırım. Rakibimiz Alex'i kadrosuna katmayı başarırsa gerçekten çok önemli bir transfere imza atmış olur.” (Cristian Baroni)

ALEX TELLES GOLLERİ ve GÜZEL HAREKETLERİ:

Anahtar Kelimeler: kim kimdir, alex telles boyu kaç, alex telles değeri ne kadar, alex telles güzel hareketler, alex telles hakkında yorumlar, alex telles hangi mevkide oynuyor, alex telles hangi takımlarda oyunadı, alex telles hangi ülkeden, alex telles istatistikleri, alex telles kaç gol attı, alex telles kaç para alacak, alex telles kaç yaşında, alex telles nerede oynuyor, alex telles nereli, alex telles nerelidir, alex telles oynadığı takımlar