facebook say thanksSosyal Medya pazarının en büyük pay sahibi olan Facebook, yeni bir özelliği bir kaç gün önce duyurmuştu. Şimdi de Türkçe olarak hizmete aldı. SAY THANKS adındaki bu özellikle arkadaş listenizden seçtiğiniz bir kişiye özel 30 saniyelik bir teşekkür ve şükran videosu gönderebilme şansına sahip oluyorsunuz. İşte Detaylar:

Eski Arkadaşlar, Arkadaşlar ve Aile adı altında 3 konsept altında toplanmış şablon videolara isterseniz teşekkür etmek istediğiniz arkadaşınızla ya da tanıdığınızla birlikte çektirip facebook'a koyduğunuz fotoğrafları ekleyebiliyorsunuz.

Hem masaüstü, hem de mobil telefonlarda kullanılabilecek olan Say Thanks, İngilzce, Fransızca, Almanca, Endonezce, İtalyanca, Portekizce, İspyanyolca ve Türkçe olarak hazırlanmış. Türkçe dilindeki videolarda görüştüğümüz-e sevindim şeklinde basit imla hataları olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Facebook Say Thanks Teşekkür Et Nasıl Kullanılır?

https://www.facebook.com/thanks

Yukarıdaki adresten yeni özelliğe ulaşabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Arkadaş listenizden seçeceğiniz bir isim için şablon bir video hazılanıyor. İsterseniz bir kaç resim de ekleyebilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Örnek bir teşekkür et videosu şöyle:

Anahtar Kelimeler: teknoloji, facebook say thanks nasıl kullanılır, facebook say thanks nedir, facebook teşekkür videosu nasıl hazırlanır, facebook teşekkür videosu yapmak