Yakın zamanda resmi fragmanı yayınlanan, Hakan Algül'ün yönettiği Eyvah Eyvahın 3. devam filmi, 31 ocak 2014’de yine Türk işi komedi filmi olarak vizyona girecek. Başrollerinde Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak ve Salih Kalyon gibi isimlerin bulunduğu film yine bolca kahkaha vaad edecek. Eyvah Eyvah 3 filmi ile ilgili bazı bilgileri paylaşalım:

Filmin sürpriz konu sanatçıları arasındaysa Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimler var. Filmin çekimleri Çanakkale'de, Ezine ilçesine bağlı Geyikli Beldesi yoğunluklu olmak üzere Bozcaada da yapıldı. İkinci filmin kaldığı yerden hikayesine devam eden yapım bir kez daha Geyikli'de geçiyor.

Filmin konusu özeti:
Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı Müjgan'la da nihayet evlenmiştir. Mutlulukları Müjgan'ın hamilelik haberiyle bir kat daha artmıştır. Bu sırada Hüseyin'in yol arkadaşı olan Firuzan, artık ünlü bir şarkıcı olmuş, şöhret basamaklarını çıkmaya başlamıştır.

Eyvah Eyvah 3 fragmanı izle:

Anahtar Kelimeler: dizi-film, 2014 komedi filmleri, ata demirer filmleri, ata demirer ve eyvah eyvah 3, demet akbağ kimdir kısaca, demet akbağ ve eyvah eyvah 3, eyvah eyvah 3, eyvah eyvah 3 hangi sinemalarda, eyvah eyvah 3 nerede çekildi, eyvah eyvah 3 nerede çekilmiştir, eyvah eyvah 3 yorumlar, eyvah eyvah 3'de kimler oynuyor, eyvah eyvah 3'ün yönetmeni kim, eyvah eyvah filmi ne zaman gösterime giriyor, eyvah eyvah kaç dakika