Bu yazımızda, online olarak fotoğraflarınız ya da resimleriniz üzerinde işlem yapabileceğiniz bir kaç websitesi tanıtacağız. Bu websiteler sayesinde, bilgisayarınıza herhangi bir resim işleyici program kurmadan dosyalarınızı editleyebilirsiniz. Ama çok profesyonel bir çözüme ihtiyacınız varsa, bir program edinmeniz daha iyi olur.

1. http://www.lunapic.com/editor

gatet güzel bir resim işleyici online araç. bir çok işlem yapabiliyorsunuz ve bir çok efekt uygulayabiliyorsunuz. tamamen ücretsiz ve çok maharetli bir website.

2. http://pixlr.com/editor/

bir başka çok yararlı online resim düzenleyici. o kadar güzel ki sanki bir internet sitesinde değilsiniz de bilgisayarınızdaki bir programı kullanıyor gibisiniz. denemeye değer bir resim işleyici.

3. http://www.online-image-editor.com/

size tanıtacağımız son resim işleyici program da buydu. diğerleri kadar maharetli değil aa yoklukta gideri var. herkese kolay gelsin.

Anahtar Kelimeler: İnternet, online fotoğraf düzenleme, online fotoğraf editleme, online fotoğraf efekt ekleme, online photoshop benzeri siteler, online photoshop websiteleri, online resim düzenleme, online resim editleme, online resim editleme sitesi, online resim efekt ekleme, online resim işleme sitesi