Dedemin Fişi filminin hikayesini Yılmaz Erdoğan, yönetmenliği ise Meltem Bozoflu oluşturmuştur.Filmin ekibinde ise Show Tv'nin sevilen programı Güldür Güldür ekibi vardır.

Başrol oyuncuları Ali Sunal, Alper Kul, Özge Borak, Erdem Yener, Doğa Rutkay, Onur Buldu, İrem Sak, Onur Atilla, Uğur Bilgin ve Ayşen Gruda oynamaktadır.

Filmin kısaca özeti ise şöyledir;Tür olarak komedi olan film Bolu’nun Mudurnu ilçesinde çekildi. Malatyalı Çirci Ailesi’nin miras serüvenini eğlendirici bir şekilde anlatmaktadır.Beyin ölümü gerçekleşmiş babalarının fişinin çekilmesini bekleyen ve mirasından pay kapmak isteyen yakınlarının hikayesini kimi zaman güldürürken kimi zaman da düşündürerek ele alıyor.

Film, 2016’nın ocak ayında izleyiciyle buluşacak.

Anahtar Kelimeler: dedemin fişi başrol oyuncular, dedemin fişi bolu, dedemin fişi download, dedemin fişi eleştiriler, dedemin fişi fragmanı, dedemin fişi full izle, dedemin fişi indir, dedemin fişi kim oynuyor, dedemin fişi kısaca, dedemin fişi kısaca izle, dedemin fişi konusu, dedemin fişi ne zaman, dedemin fişi ne zaman vizyonda, dedemin fişi nerde çekildi, dedemin fişi oyuncuları, dedemin fişi seansları, dedemin fişi twitter, dedemin fişi vizyon tarihi, dedemin fişi yapımcısı, dedemin fişi yönetmeni, dedemin fişi yorumlar