Bir Digiturk kanalı olan Türkmax'ta başlayan bu sezon star tv'ye geçen "bir kadın bir erkek", kısa skeçlerden oluşan evli olmayan bir çiftin daha çok kendi aralarındaki ilişkisini, bazen de çevreleriyle ilişkisini komik bir şekile anlatan dizidir.

Karakterlerden Zeynep'i Demet Evgar, Ozanı ise Emre Karayel canlandırmaktadır. Konusu kısaca şöyledir:

Zeynep ve Ozan 4 yıldır birlikte yaşamaktadır. Zeynep sürekli evlilik hayalleri kuran, romantizm düşkünü bir kadındır. Ozan ise sürekli cinselliği düşleyen ve romantizmden nefret eden bu yüzden de evlenmeyip birlikte yaşamayı sürdürmeyi düşünen bir erkektir. Bu iki kişinin başından geçen olaylar, yaşadıkları maceralar konu bütünlüğünün sağlandığı skeçler olarak aktarılmaktadır.

Akıllı İşaretler sisteminde "13 yaş ve üzeri için uygun" ve "cinsellik içerir" ibareleriyle yayına verilen dizi geceyarısı ekranlara gelmektedir. TürkMax'teki döneminde 20-30 dakika arasında değişen sürelerle yayınlanan dizinin süresi Star TV'ye geçişle birlikte 45 dakikaya çıkmıştır.

Örnek bir bölümü aşağıdaki video'dan seyredebilirsiniz:

Anahtar Kelimeler: 1 kadın 1 erkek birinci sezon, 1 kadın 1 erkek hangi kanalda, 1 kadın 1 erkek izle, 1 kadın 1 erkek komik bölümler izle, 1 kadın 1 erkek ne hakkında, 1 kadın 1 erkek ne zaman yayında, 1 kadın 1 erkekte oynayan erkek, 1 kadın 1 erkekte oynayan kadın, bir kadın bir erkek kaç sezondur, bir kadın bir erkek konusu nedir, dizi-film