Türkiye'nin en büyüj kitap fuarlarından biri olan CNR kitap fuarı 1 mart itibarıyla açıldı. Fuarı 9 mart gününe kadar ziyaret edebilirsiniz. Fuar saat sabah 10 ile akşam 19 arası açık olacak. Giriş ücretsiz online kayıt formu u doldur ak yetiyor. CNR fuarına nasıl gidilir ve kitap fuarı hakkı da bazı bilgileri aşağıdan okuyabilirsiniz:

CNR KİTAP FUARINA NASIL GİDİLİR?
CNR kitap fuarı Yeşilköy'dedir. Oraya gitmek için fuar zamanları, hafta sonu saat başı, hafta içi ise 2 saatte bir olmak üzere Marmaray'ın Kazlıçeşme istasyonundan ücretsiz servisler kalkıyor. Bunun dışında şehrin çeşitli yerlerinden kalkıp CNR'ın önünden geçen toplu ulaşım araçları var, bunlar:

BOSTANCI: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY - Metro ile CNR EXPO
KADIKÖY: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY - Metro ile CNR EXPO İETT ile MECİDİYEKÖY - Metrobüs ile YENİBOSNA-Metro ile CNR EXPO
MECİDİYEKÖY: İETT ile AKSARAY - Metro ile CNR EXPO
EMİNÖNÜ: Tramvay ile AKSARAY - Metro ile CNR EXPO
TAKSİM: İETT ile AKSARAY - Metro ile CNR EXPO
AKSARAY: Metro ile CNR EXPO
KABATAŞ: Tramvay ile AKSARAY - Metro ile CNR EXPO
ATATÜRK HAVALİMANI: Metro ile CNR EXPO

8 Gün sürecek kitap fuarının ana teması sosyal medya ve çocuk. Onur konuğu ise Çin. Fuar süresince insanlar kitap alışverişi yapabileceği gibi bir çok imza günü ve çeşitli etkinliklere de katılabilecek. İşte cnr kitap fuarı imza günleri ve etkinlik programı PDF dosyası:

http://bit.ly/1jIbOA3

Anahtar Kelimeler: haber, edebiyat, cnr kitap fuarı açık saatleri, cnr kitap fuarı giriş ücretlimi, cnr kitap fuarı ne zamana kadar açık, cnr kitap fuarı servis nereden kalkıyor, cnr kitap fuarı tarihler, cnr kitap fuarına nasıl giderim, cnr kitap fuarından geçen otobüsler, cnr nasıl gidilir, cnr ne demektir, cnr nerededir, kitap fuarına nasıl gidilir